CZ / EN

Výukový průmyslový robot

Dobot Magician je multifunkční desktopové rameno pro praktickou výuku.

Díky vyměnitelným nástrojům může Dobot Magician provádět nejrůznější úkony, jako je 3D tisk, laserové gravírování, psaní nebo kreslení.

Objednat Katalogový list

Co umí Dobot Magician?

Díky vyměnitelným nástrojům může Dobot Magician provádět nejrůznější úkony, jako je 3D tisk, laserové gravírování, psaní nebo kreslení. Magician podporuje připojení vlastních aplikací skrze 13 rozšiřujících rozhraní a více než 20 programovacích jazyků. Za inovativní design a softwarové aplikace vyhrál Dobot Magician ceny CES2018 Innovation Award a iF DESIGN AWARD 2018.

Laserové gravírování

Rozšířené rozhraní

Psaní a kreslení

Učení rukou

3D tisk

Grafické programování

Praktická zkušenost pro každého

Dobot Magician je malý, levný a jednoduše ovladatelný robot, který využije jak začátečník tak i zkušený programátor. Výrazně ulehčuje a zefektivňuje výuku programování. Magiciana můžete ovládat programováním, aplikací na iPad/iPhone, Bluetooth, WiFi, myší, gesty, a mnohem víc.

Velká variabilita v příslušenství

Dobot Magician může být začleněn do aplikací s různým příslušenstvím jako je lineární pojezd, pásový dopravník nebo robotické vidění. Navíc jsou bezplatně ke stažení návody a příručky ke sprovoznění těchto aplikcí. Magician je otevřenou platformou pro výuku automatizace, řídicích systémů, průmyslu 4.0 a dalších

Úspěchy Dobot Magician

Již nyní je Dobot Magician úspěšně nasazen v mnoha školách: Tsinghua University, Shandong University, University of Technology Sydney a další. Magician nalezl uplatnění nejen tam ale i ve společnostech jako Volkswagen, Alibaba nebo Tencent.

Za inovativní design a softwarové aplikace vyhrál Dobot Magician ceny CES2018 Innovation Award, iF DESIGN AWARD 2018, Red Dot Design Award 2018 a 2017 Red Star Design Award.