CZ / EN

V nabídce výrobků firmy DOBOT naleznete průmyslové roboty včetně kolaborativních, výukové roboty, 3D tiskárny a další příslušenství. Vše od jednoho výrobce, plně kompatibilní.

Kolaborativní roboty

Koncept kolaborativních robotů vznikl v polovině devadesátých let. Jeho cílem bylo vytvořit bezpečné roboty, pracující po boku lidí. Na rozdíl od klasických průmyslových robotů, kteří svou práci provádějí na základě pevného programu a bez ohledu na lidi pracující kolem nich jsou kolaborativní roboty navrženi tak, aby spolupracovali přímo s lidmi a zbavili je monotónních, náročných a nebezpečných úkolů.

Next

Edukativní roboty

Snadno programovatelný robot, který je díky svým vlastnostem ideálním prostředkem nejen pro prvotní seznámení s roboty, ale i pro efektivní výuku jejich programování. DOBOT Magician je vhodným robotem jak pro úplné začátečníky, tak i pro efektivní rozvoj znalostí pokročilých uživatelů a studentů technických oborů.

Next

Příslušenství

Pro výukové roboty DOBOT MAGICIAN se dodává řada volitelného příslušenství. Lineární pojezd rozšíří akční rádius robotu a s pásovým dopravníkem postavíte skutečnou výrobní linku. Robotické vidění značně posouvá možnosti využití robotu a s Arduino kitem můžete využít bohaté nabídky vstupních i výstupních periferií a tvořit sofistikované aplikace a simulace.

Next